MultiVersus było wielkim hitem już przed premierą. Pokonało nawet Mortal Kombat 11

MultiVersus było wielkim hitem już przed premierą. Znamy liczbę graczy
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Twórcy MultiVersus raczej nie mogą narzekać na niską popularność tej produkcji. Sieciowa bijatyka cieszy się ogromnym zainteresowaniem na komputerach osobistych.

Jak wskazują dane SteamDB, 21 lipca w tytuł ten grało na Steam aż 62 433 graczy jednocześnie. To gigantyczna liczba, z którą nie może się równać żaden inny przedstawiciel gatunku bijatyk. Warner Bros. ma się z czego cieszyć, a liczba ta jest jeszcze bardziej imponująca jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że 21 lipca tytuł ten był jeszcze dostępny w zamkniętej wersji beta.

Jeśli spojrzymy na maksymalną liczbę graczy konkurencyjnych pozycji na Steam, zauważymy, że nawet największe hity ostatnich lat nie mają podejścia do MultiVersus. Mortal Kombat 11 przyciągnęło do siebie maksymalnie 35 147 osób, a takie tytuły jak Brawlhalla, Tekken 7, Mortal Kombat X i Street Fighter V osiągnęły jeszcze mniejsze wyniki.

MultiVersus już dziś wejdzie do otwartej bety i każdy gracz będzie mógł zapoznać się z tym tytułem zupełnie za darmo. Gra jest dostępna na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Warner Bros. potwierdziło niedawno, że do gry już niedługo trafią trzy kolejne postacie – więcej szczegółów znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie