Dobre słuchawki to podstawa. Oto nowa propozycja od MSI z dźwiękiem 7.1

Co powiecie na taki zestaw?

Firma MSI prezentuje nowy gamingowy zestaw słuchawkowy Immerse GH70 Gaming Headset, który poszerza dostępną na rynku linię urządzeń peryferyjnych dla graczy z serii Gaming Gear.

Immerse GH70 to gamingowy zestaw słuchawkowy wyposażony w głośniki o średnicy 50 mm z certyfikatem Hi-Res, które zapewniają wierne i szczegółowe odwzorowanie dźwięku. Przy wykorzystaniu wirtualnego dźwięku 7.1 pozwalają one, według producenta, na precyzyjne pozycjonowanie obiektów w grze. Nowy zestaw słuchawkowy bez problemu współpracuje ze wszystkimi najnowszymi i najbardziej zaawansowanymi gamingowymi produktami firmy MSI. Technologia Mystic Light RGB pozwala uzyskać zaawansowane efekty świetlne, dzięki którym gracze mogą oświetlić pole bitwy w taki sposób, w jaki tylko chcą.

MSI Immerse GH70

Można wybrać barwę podświetlenia słuchawek spośród milionów kolorów, a także dobrać sposób ich świecenia spośród wielu dostępnych efektów świetlnych, używając w tym celu oprogramowania Mystic Light firmy MSI. Z kolei, dzięki funkcji Mystic Light Sync, możliwa jest łatwa synchronizacja kolorów i efektów świetlnych z innymi podzespołami i urządzeniami peryferyjnymi dysponującymi podświetleniem RGB. W ten sposób uzyskać można oryginalny wygląd komputera.

MSI Immerse GH70

Komfort to podstawowy czynnik, który jest najważniejszym elementem podczas wielogodzinnych rozgrywek. MSI zapewnia, że dzięki ergonomicznej konstrukcji, elastycznemu, umieszczonemu pod pałąkiem paskowi na głowę oraz miękkim nausznikom zapewniającym komfortowe dopasowanie, konstruktorom udało się nie tylko równomiernie rozprowadzić ciężar słuchawek, ale jednocześnie odizolować gracza od dochodzących z zewnątrz odgłosów zakłócających grę. W zestawie znajdują się dwa zestawy nauszników, które pozwalają wybrać graczowi pomiędzy gładką skórą lub miękką tkaniną, lub prostu wymienić przepocone podczas gry nauszniki na drugą, świeżą parę.

MSI Immerse GH70

DOSTĘPNOŚĆ: Nowe, gamingowe zestawy słuchawkowe firmy MSI z serii Immerse GH70 GAMING pojawią się w sklepach na całym świecie w lipcu 2017 roku.

MSI Immerse GH70

Źródło: MSI, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.