Nie przekonał Was zwiastun Mortal Kombat 1? Zobaczcie kilkadziesiąt minut gry

mortal kombat 1 gameplay
Newsy PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

W mediach społecznościowych pojawiły się długie materiały z gry Mortal Kombat 1. Pierwsi testerzy rozbierają na czynniki pierwsze całą grę.

Po Summer Game Fest nastroje wśród fanów bijatyk są przeróżne. Zaprezentowany podczas imprezy zwiastun Mortal Kombat 1 nie przywołuje na myśl rewolucji, a już na pewno zmiany nie nastrajają pozytywnie w kontekście oprawy graficznej i stylu walki. Co więcej, z ust niektórych fanów padają słowa, że oryginalny styl serii zatracił się w przedziwnym mariażu dwóch uniwersów, wymownie nazwanym Mortal Injustice. Odnosi się to do elementów charakterystycznych dla drugiej marki, za którą również odpowiada NetherRealm.

Aby wyrobić sobie właściwe zdanie o MK1 mogą nam nie wystarczyć oficjalne materiały z rozgrywki, ale nie musimy polegać wyłącznie na nich. Od wczoraj zaczęły spływać do sieci filmy z gry od przeróżnych dziennikarzy, youtuberów i insiderów. Najprawdopodobniej mieli oni okazję do sprawdzenia wczesnej wersji bijatyki podczas trwającej imprezy w Los Angeles. Poniżej przedstawiamy jeden z takich zapisów udostępniony na kanale Warner Play. Materiał trwa ponad 40 minut, więc jest co oglądać.

Mortal Kombat 1 na długiej rozgrywce

W filmie pokazano niemal wszystko, co powinno zainteresować potencjalnych nabywców Mortal Kombat 1. Możemy zerknąć na pełny zapis walk z udziałem 4 startowych wojowników (Liu Kang, Kitana, Kenhi i Sub-Zero) oraz 3 postaci dobieranych do systemu cameo (Kano, Sonya i Jax Briggs). “Testerzy” wypróbowali kilkanaście różnych kombinacji ciosów podstawowych i specjali, korzystając przy tym z ataków kontrujących, kar oraz najbardziej brutalnych finiszerów, czyli Fatal Blow oraz Fatality. Przy okazji uwiecznili dla kilku postaci listę ruchów, niezbędną do zapoznania się z systemem komend dla wykonania kombinacji ciosów z przywołaniem pomagiera.

Jeśli chcielibyście samodzielnie złamać kręgosłup, obciąć ręce lub zmiażdżyć twarz oponentowi to będzie ku temu okazja, nawet za darmo. Twórcy przed premierą gry zaplanowaną na 19 września chcą przetestować serwery sieciowe w tzw. Stress Test. Jest to oferta skierowana wyłącznie dla graczy PS5 i Xbox Series. Zapisy prowadzone są na tej stronie.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie