Długość i kategoria wiekowa Morbiusa już ujawniona

fragment plakatu filmu Morbius
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Uniwersum

Jako że Morbius już niedługo zawita do kin, ujawniono już kategorię wiekową filmu oraz jego długość.

Po pierwszych materiałach promocyjnych nadchodzącej produkcji pora na nieco konkretniejsze informacje. Ujawniono bowiem, ile czasu będzie trwał film. Nie musicie nastawiać się na widowisko tak długie jak Spider-Man: Bez drogi do domu, który trwał 2 godziny i 28 minut. Seans Morbiusa ma zająć jedynie godzinę i 48 minut. Czy twórcom uda się przedstawić w tym czasie całą historię? Przekonamy się już 28 stycznia, gdy nadejdzie premiera pierwszego w nadchodzącym roku tytułu z uniwersum Marvela.

Kategoria wiekowa nie powinna nikogo zaskoczyć. Morbius otrzymał kategorię PG-13, czyli tę samą, co większość obrazów ze stajni Marvela. W filmie mają wystąpić sceny przemocy oraz wulgarny język.

W filmie zobaczymy Jareda Leto w tytułowej roli. Oprócz niego na ekranach pojawią się m.in. Matt Smith, Adria Arjona, Jared Harris, Al Madrigal, Tyrese Gibson, a także Michael Keaton.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie