Capcom zapowiada Monster Hunter X. Jest pierwszy trailer i screeny

Polowanie na potwory chyba nigdy się nie znudzi. Jeśli jesteście tego samego zdania, z pewnością ucieszy Was nowy tytuł od Capcom.

Deweloper zapowiedział właśnie kolejną odsłonę popularnej serii Monster Hunter. Gra zostanie okraszona podtytułem X (czytanym jako Krzyż, a nie dziesięć) i pojawi się tej zimy na Nintendo 3DS. Będzie to jedyna platforma, na której zagramy w nowy tytuł.


Na razie nie wspomniano, czy Monster Hunter X trafi również na Zachód, choć seria jest na tyle dobra i sprzedawalna, że można się tego prędzej czy później spodziewać. O samej grze nie wiadomo zbyt wiele poza tym, że zadziała na tym samym silniku co Monster Hunter 4G.

Będą oczywiście nowe potwory (na screenach poniżej) oraz to, do czego już przywykliśmy – dynamiczna akcja i ubijanie coraz większych bestii. Zapewne fani serii będą zadowoleni. Zapraszamy do oglądania świeżutkich materiałów i przypominamy, że to nie jedyny Monster Hunter, który zmierza na 3DS-a. Jest jeszcze przypominające bardziej tradycyjne RPG Monster Hunter Stories.

Monster Hunter X – trailer i screeny

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 Shares
Share
+1
Tweet