Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Monster Hunter. Zwiastun filmu trafił do sieci

Film Monster Hunter pojawi się w amerykańskich kinach jeszcze w tym roku.

Premiera w USA została ustalona na dzień 25.12.2020 roku. Mieszkańcy Chińskiej Republika Ludowej obejrzą zaś widowisko już 4 grudnia. Sony Pictures zaprezentowało trailer, który rzuca światło na to czego możemy spodziewać się po produkcji. Ekranizację mają wyróżniać spektakularne efekty specjalne, dużo akcji, stosunkowo prosty scenariusz, a to wszystko okraszone szczyptą żartów.

Historia ma opowiadać o równoległych światach. Gdzie jeden z nich to rzeczywistość znana nam wszystkich, drugi z kolei zamieszkały jest przez drapieżne monstra. Burza piaskowa przenosi oddział żołnierzy do obcej krainy, gdzie niebezpieczeństwo czai się na każdym kroku. Aby przetrwać, bohaterowie zmuszeni będą zawiązać sojusz z tajemniczym łowcą.

Na ekranie zobaczymy takich aktorów, jak: Milla Jovovich, TI Harris, Meagan Good, Diego Boneta czy Tony Jaa. Reżyserem jest Paul W. S. Anderson, który pracował nad takimi filmami jak: Obcy kontra Predator, Pompeje, czy Resident Evil.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się