Mody do GTA V. Screeny od twórcy niezwykłego iCEnhancer

Modyfikacja iCEnhancer zdziałała prawdziwe cuda, jeśli chodzi o grafikę w poprzedniej odsłonie Grand Theft Auto.

Ekipa odpowiedzialna za modyfikację zapowiedziała trzy miesiące temu, że iCEnhancer pojawi się również w GTA V. Zapewne nieźle podrasuje i tak już świetną grafikę, którą oglądamy obecnie w piątej części Grand Theft Auto na PC.

Twórca wspomnianego super-moda, czyli Hayssam Keilany, pochwalił się tymczasem pierwszymi screenami z przygotowywanej modyfikacji Timecycle.

Mod redukuje m.in. poziom mgły, zmniejsza głębię pola, usuwa rozmycie tła, zmienia odcień słońca na bardziej neutralny oraz zmienia efekty wody. Programik nie został jeszcze ukończony, lecz pierwsze efekty pracy możecie przejrzeć w galerii poniżej. – Zrobiłem to na szybko i oczywiście możliwe jest o wiele więcej. To dopiero początek – zaznacza Hayssam Keilany publikując screeny na Facebooku.

Wszystkich fanów GTA V zapraszamy również do dzisiejszego tekstu, w którym Rockstar odpowiada na wiele nurtujących graczy pytań, zapowiadając DLC, tłumacząc kwestię banów za mody oraz zdradzając, że już wkrótce posiadacze konsol dostaną niektóre dodatki, którymi cieszymy się teraz jedynie na PC.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.