Gracz Modern Warfare III odkrył sposób na nieograniczoną liczbę specjalnych zombie

Call of Duty: Modern Warfare III z dziwnym problemem z płytą na PS5
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Prosta sztuczka pozwoliła pewnemu graczowi na zabijanie nieograniczonej liczby specjalnych zombie. Jeżeli chcecie odblokować specjalne skórki, to ta metoda zdecydowanie jest dla was. Choć wymaga ogromnych umiejętności i niemałych zasobów amunicji…

Zombie w Modern Warfare III bez limitu

Odblokowanie kamuflażu Serpentine w najnowszym Call of Duty to zadanie niełatwe. Wymagania stawiane przed graczem są jasne — należy wykonać 10 specjalnych lub elitarnych zabójstw zombie przy użyciu wybranej broni. No dobra, odpalamy odpowiedni tryb i zabieramy się do siekania nieumarłych. Brzmi prosto? Nie do końca. Pokonanie specjalnych zombie możliwe jest tylko wtedy, gdy te… się pojawiają. Ich obecność w trybach gry jest losowa, czasami przyjdzie nam trochę na nie poczekać.

Czy da się przyspieszyć cały proces? Pewien gracz odkrył sposób, dzięki któremu jest to możliwe. Okazuje się, że w Modern Warfare III znajdziemy glitch pozwalający na szybsze spawnowanie specjalnych zombie. Jak go wykorzystać? W pierwszej kolejności należy zlokalizować kontrakt o nazwie Outlast. Jednym z jego etapów jest pozostanie w danej strefie. Taki wymóg okazuje się jedynie umowny.

Jak zauważył gracz, opuszczenie wskazanej strefy nie przerywa zlecenia. Opuszczenie strefy i powrót w odpowiednim momencie sprawia, że specjalne zombie pojawiają się w zasadzie bez ograniczeń:

  • Gdy pasek postępu osiągnie 90% opuść strefę
  • Gdy spanie do 54% wróć do strefy
  • Opuść ją ponownie przy 55%
  • Za każdym razem pojawi się nowy specjalny zombie

Całkiem możliwe, że jest to glitch, który już wkrótce zostanie usunięty. Nie jest to jedyny błąd w grze od Sledgehammer Games, choć ten przynajmniej jest użyteczny. Niedawno pisaliśmy o bieganiu podczas leżenia. To było zdecydowanie czymś uciążliwym, choć twórcy zdołali uporać się z usterką.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie