Modern Warfare III ma problem z pewną skórką. Gracze się jej boją!

Modern Warfare III
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

O tym, że Modern Warfare III ma problemy, wiemy chyba wszyscy. Nie jest to najbardziej udana odsłona serii, na szczęście ma dobry jak zawsze tryb multiplayer. Jednak nawet w tym trybie znaleźć można pewne dziwne, nie zawsze udane przykłady decyzji twórców. Przykładem może być jednak ze skórek, którą kupimy w sklepie. Jest bardzo dziwna.

Modern Warfare III i problemy ze skinem

O Modern Warfare III napisano wiele, ale jedną z tych pozytywnych rzeczy był na pewno dobry poziom trybu multiplayer. Jasne, grze zdarzyły się potknięcia i w tym aspekcie — pisaliśmy przecież o dziwnym glitchu z bieganiem na leżąco i nie tylko. Teraz jednak pojawiło się coś innego, może niekoniecznie wpływającego na samą rozgrywkę. Mowa bowiem o skórce dla postaci, której gracze autentycznie się boją. Ale zaraz, nie było przecież mowy o horrorze, prawda?

Sprawę nagłośnił na forum Reddit jeden z użytkowników. Opublikował on skórkę Bad Biker, która jest dostępna w sklepie w grze. Postać posiada kombinezon i kask zagrywający całą głowę. Głowę, a może raczej to, co z niej zostało. Wprawne oko zauważy bowiem, że pod zasłoną nie ma twarzy, konturu, a jedynie… oczy. Mroczne, mętne i samotne oczy, które po spojrzeniu w nie wywołują doprawdy dziwne emocje.

Skórka w Modern Warfare III
Skórka w Modern Warfare III

Ewidentnie nie jest to cecha, lecz błąd. Mógł on się pojawić na kanwie ostatnich aktualizacji gry, z których niektóre poprawiają część błędów, dodatkowo powodując nowe. Czyżby Sledgehammer Games niekoniecznie radzili sobie z utrzymaniem produkcji w dobrym stanie? Gracze nierzadko zwracają uwagę na całkiem sporo pomniejszych, choć irytujących błędów.

Przypominamy, że najnowsza odsłona Call of Duty została wydana 10 listopada na PC, PS4, PS5, Xbox Series X|S, a także na Xbox One. Jeżeli tęsknicie za starymi odsłonami, to rzućcie okiem na tekst przypominający pierwsze Call of Duty. To były czasy!

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie