Call of Duty: Modern Warfare 3 za darmo. Ruszy darmowy okres próbny

Modern Warfare 3
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Już niedługo będziecie mogli sprawdzić, jak sprawuje się Call of Duty: Modern Warfare 3. Gra będzie dostępna w ramach bezpłatnego okresu próbnego, podczas którego za darmo ogracie dwa flagowe tryby produkcji. Wszystko za sprawą nadchodzącego 3. sezonu rozgrywek, który wprowadzi masę nowości.

Modern Warfare 3 za darmo. Przez pewien czas

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w nowe Call of Duty, to mam dla was dobre wieści. Już niedługo, bo od 4 kwietnia będziecie mogli sprawdzić ten tytuł za darmo. Gra będzie oferować darmowy tryb próbny od 4 do 8 kwietnia. W ramach rozgrywki sprawdzić będzie można tryb zombie, a także klasyczny multiplayer. Jednym słowem to, co w produkcji jest absolutnie najlepsze.

Taka oferta wynika z nadchodzącego, 3. sezonu rozgrywek sieciowych:

Nadchodząca aktualizacja będzie ogromna. Activision da nam do dyspozycji nie tylko nowe mapy, ale także ciekawie zapowiadający się tryb gry online. To Hordepoint, który łączy klasyczną rywalizację wielu graczy i tryb zombie. Jakie inne nowości pojawią się w grze? Oto przykładowe z nich:

  • 6 nowych map do trybów 6 na 6
  • Nowe bronie i wydarzenia
  • Tryby gry, np. Hordepoint, Minefield
  • Powrót trybów Capture the Flag, One in the Chamber

Gra Call of Duty: Modern Warfare 3 wyszła na rynek 10 listopada 2023 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S. Gra zebrała mieszane oceny, głównie z uwagi na krótką i odtwórczą kampanię dla jednego gracza i mocne powiązanie trybów gry z poprzednią odsłoną. W dalszym ciągu jest to jednak świetna gra do multiplayera, w którym miliony graczy codziennie mierzą się w różnych trybach i mapach. Jeżeli lubicie sieciowe strzelanki, to gra z pewnością przypadnie wam do gustu.

Źródło: https://gamerant.com/call-of-duty-modern-warfare-3-free-trial-multiplayer-zombies-april/

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie