Mirror’s Edge Catalyst oficjalnie przedstawione

Mamy pierwszą graficzkę i zapewnienie od twórców, że podczas zaplanowanych na przyszły tydzień targów E3 dowiemy się o produkcji naprawdę sporo.

Dzisiaj zdradzono jedynie, że oficjalny tytuł gry to Mirror’s Edge Catalyst. Na stronie tytułu pojawiła się grafika (prezentujemy ją na początku newsa) oraz kilka słów od dewelopera.


Na początek podziękowano graczom za cierpliwość, że tak długo musieli oczekiwać jakichkolwiek informacji o nowym Mirror’s Edge. – Mogę powiedzieć, że opłaciło się. W przyszłym tygodniu na E3 usłyszycie więcej o grze – zapewnia Sara Jansson z zespołu pracującego nad tytułem.

Poświęciliśmy sporo czasu na ocenę każdego aspektu gry oraz postawiliśmy na stworzenie całkowicie nowego doświadczenia. To nie jest sequel, to nie jest Mirror’s Edge 2. Mamy wizję, która uwzględnia najlepsze aspekty pierwszej gry i jednocześnie przesuwa granice poruszania się z widokiem FPP, pozwalając nam zagłębić się w historii naszej bohaterki Faith. Tytuł przyniesie również sporo nowości, interesujący gameplay oraz nowe funkcje – zaznacza Sara Jansson.

Czekamy zatem na targi E3 2015 i liczymy, że będzie trailer z Mirror’s Edge Catalyst!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 Shares
Share
+1
Tweet