Mionix Naos QG – myszka dla gracza odczytująca rytm serca. Cena i szczegóły

Mionix Naos QG – myszka dla gracza odczytująca rytm serca. Cena i szczegóły
Newsy PC Technologie

Myszka dla gracza Mionix Naos QG odczytuje na bieżąco rytm serca, szybkość i przebyty przez myszkę dystans, a także ilość akcji na minutę czy sumę wszystkich kliknięć.

Część z tych informacji może być wyświetlana za pomocą nakładki graficznej, kompatybilnej z niemal każdą grą. Uzyskane dane można następnie zapisać i przesłać swoim znajomym.

Dodatkowo mysz posiada otwarty kod API, dzięki któremu gracze sami będą mogli tworzyć nowe funkcje dla Naosa QG.

Dla profesjonalistów
Jakie korzyści z tych danych ma gracz? Szwedzki producent twierdzi, że z unikalnych funkcji myszki skorzysta cała rzesza graczy, zaczynając od osób poważnie traktujących turnieje. Naos QG daje okazję do zebrania cennych informacji, nad czym jeszcze muszą popracować.

Dla internetowych twórców
Nowym produktem Mionix z pewnością mogą zainteresować się także streamerzy i youtuberzy. Przy graniu w strzelanki czy gry typu survival horror, a więc tytułów dostarczających wielu emocji, podzielenie się ze znajomymi czy fanami przez stream, YouTube lub inne media społecznościowe, może dostarczyć wszystkim sporo zabawy.

Mionix Naos QG
Mionix Naos QG

Dla każdego
Mionix zapewnia jednak, że z Naosa QG pociechę będą mieć także zwykli użytkownicy. W końcu grając każdy chce osiągnąć jak najlepsze wyniki, a dzięki nowej myszce szwedzkiego producenta dowiedzą się, jak w suchych liczbach prezentuje się ich dyspozycja. Zresztą prócz wspomnianych już funkcji, myszka była projektowana, by być po prostu dobrym gamingowym sprzętem.

Mionix Naos QG
Mionix Naos QG

Nowe idzie
Naos QG to nie tylko czujniki skórno-galwaniczne, ale także nowy sensor optyczny PMW-3360. Zdaniem producenta sensor ten gwarantuje precyzyjne oddawanie ruchów gryzonia i to bez pozytywnej czy negatywnej akceleracji, przy maksymalnej prędkości 7,6 m/s.

Mysz, która dobrze leży
Nie zmienił się za to kształt myszki, który pozostał taki sam jak w poprzednich wersjach Naosa. Do tego dochodzi siedem programowalnych przycisków, wewnętrzna pamięć pozwalająca zachować własne ustawienia.

Mionix Naos QG
Mionix Naos QG

Myszka Naos QG będzie dostępna w sprzedaży w cenie 599 zł.

Cechy produktu:

– Sensory skórno-galwaniczne
– Odczyt: rytm serca, puls, szybkość i przebyty przez myszkę dystans, ilość akcji na minutę, suma wszystkich kliknięć
– Sensor optyczny: PMW-3360
– Procesor: ARM Cortex M3 32bit
– Otwarty kod API
– Polling Rate: 1000Hz
– Ilość poziomów DPI: 4
– Maksymalny poziom DPI: 12000
– Ilość programowalnych przycisków: 7
– Wewnętrzna pamięć: 128kB
– Ilość profili: 5
– Podświetlenie LED: tak
– Mysz niesymetryczna: dla osób praworęcznych

Źródło: materiał producenta

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie