Mionix Castor – nowe wersje myszki dla gracza stawiają na indywidualizm

Mionix Castor – nowe wersje myszki dla gracza stawiają na indywidualizm
Newsy PC Technologie

Dobra mysz dla wziętego gracza to podstawa, jeśli chce odnieść sukces na polu walki. Ponadto warto, aby sprzęt posiadał również odpowiednią prezencję, podkreślającą charakter właściciela.

Czerń przemawia głównie do minimalistów. A co w przypadku, gdy zależy nam na nieco bardziej szalonej ekspresji kolorystycznej? Naprzeciw tym oczekiwaniom stara się wyjść marka Mionix, odświeżając bardzo udaną mysz Castor. Jest ona teraz dostępna w następujących wersjach: szarym, żółtym, różowym i turkusowym.

Sprawdzona recepta
Mionix Castor
to mysz o ergonomii niesymetrycznej, dostosowanej dla osób praworęcznych. Jak zapewnia producent, mysz została zaprojektowana z wysokiej jakości materiałów, tak aby mogła sprostać gamingowym wyzwaniom przez długie lata. Wymiary urządzenia to odpowiednio: 122,5× 70,5×40,2 mm, przy wadze wynoszącej 94 g. Zarówno boki, jak i grzbiet wykonano z tworzywa o gumowanej powierzchni, zapewniając właściwości przeciwpoślizgowe.

Mionix Castor

Niezawodny sensor
Producent zdecydował się na zastosowanie sensora optycznego PMW-3310 – jednego z lepszych w swojej klasie, pracującego z rozdzielczością 5 000 dpi. Wyższe wartości rozdzielczości są możliwe do osiągnięcia dzięki zastosowaniu interpolacji. Sercem bez zmian pozostaje procesor ARM, a także pamięć o pojemności 128 kB służąca do zapisu ustawień i profili. Maksymalna częstotliwość taktowania USB wynosi 1000 Hz.

Pełna swoboda w konfiguracji
Poprzez oprogramowanie można również zapisać do pięciu profili, kontrolować podświetlanie w pełnej palecie RGB, zapisywać konfiguracje klawiszy makro i wiele więcej.

Mionix Castor

Przybliżona cena nowych wariacji kolorystycznych nie odbiega od wartości bazowego modelu Castor, oscylującej w granicach 249 zł.

Dane techniczne:

– Sensor optyczny PMW-3310
– Rozdzielczość: do 5 000 dpi
– Prędkość maksymalna: 5,45 m/s
– Wbudowany procesor ARM
– 128 kB pamięci na ustawienia i profile
– Częstotliwość taktowania USB: 1000 Hz
– Możliwość zmiany poziomu LOD i włączenia predykcji
– Dwustrefowe podświetlenie RGB
– Przewód o długości 2 m z pozłacanym wtykiem USB
– Wymiary: 122,5×70,5×40,2 mm
– Waga: 94 g

Mionix Castor

Źródło: materiał producenta

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie