Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Microsoft Flight Simulator na kolejnych screenach. Wyglądają jak zdjęcia [GALERIA]

Ponownie mamy okazję podziwiać obrazki z nowego symulatora lotów Microsoftu. Fotorealizm oprawy wideo sprawia, że trudno stwierdzić jednoznacznie, że jest to tylko gra komputerowa.

Paczkę nowych screenów pokazał jako pierwszy serwis DSOGaming. Obrazki prezentują całe maszyny, ich zbliżone elementy (jak na przykład podwozie) i widok z kokpitu, a także lotnisko w nocy. Wygląda na to, że Microsoft Flight Simulator będzie jedną z najlepiej wyglądających dotąd powstałych produkcji. Zresztą zobaczcie sami. Ciekawym jest też fakt, że to dopiero wersja alfa gry.

Symulator umożliwi latanie zaprojektowanymi z najwyższą dbałością o szczegóły samolotami do niemal każdego miejsca na świecie. Tytuł będzie oferować realistyczne warunki pogodowe, które czasem utrudnią ukończenie kursu. Latać będziemy zarówno za dnia, jak i nocą.

Warto przy okazji nadmienić, że firma z Redmond ostatnio wyjawiła wymagania sprzętowe tytułu – pisaliśmy o tym w tym miejscu.

Nie jest jeszcze znana data debiutu produkcji. Z tego co wiadomo do tej pory, gra trafi do sklepów jeszcze w tym roku, debiutując na pecetach i konsolach Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%