Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Microsoft na E3 2018. Forza Horizon 4 – data premiery, nowości w serii, trailer

Mamy konkrety! Microsoft przedstawił na konferencji podczas E3 2018 nowa odsłonę swojej wyścigowej serii. Forza Horizon 4 prezentuje się świetnie, znamy datę premiery, dostaliśmy wyładowany akcją zwiastun.

Microsoft na E3 2018 pokazał pierwsze fragmenty rozgrywki z Forza Horizon 4, którą tworzy studio Turn 10, przy współpracy z ekipą Playground Games. Dajcie koniecznie znać, jak podoba się to, co co widzicie na filmiku poniżej.

E3 2018. Forza Horizon 4 – data premiery, informacje

Miejscem akcji dla Forza Horizon 4 będzie Wielka Brytania, którą odwiedzimy na konsolach Xbox One oraz komputerach PC z systemem Windows 10. Kiedy? Data premiery wyścigów została ustalona na 2 października 2018 roku, zatem pozostały niecałe cztery miesiące do odpalenia silników.

Lista pojazdów z nowej odsłony Forza Horizon będzie zawierała 450 samochodów od 100 w pełni licencjonowanych producentów. Gra wrzuca nas do otwartego świata, w którym doświadczymy nie tylko zmiennych pór dnia oraz warunków pogodowych. Będą również zmienne pory roku! Wpłynie to na wszystkich graczy jednocześnie, którzy będą się znajdować na serwerach gry.

Deweloperzy zaznaczają, że Forza Horizon 4 zaoferuje rozgrywkę w płynności 60 klatek animacji na sekundę. Posiadacze konsol Xbox One X oraz komputerów PC skorzystają z rozdzielczości 4K oraz trybu HDR.

Forza Horizon 4 – zwiastun oraz gameplay z E3 2018Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%