Metro Exodus – zgarnij plakat za pre-order i ozdób pokój mutantami z gry

Studio 4A Games prezentuje dodatek, na który mogą liczyć zamawiający Metro Exodus przed premierą.

Plakat otrzymają wszystkie przedpremierowe, fizyczne kopie gry. Metro Exodus ukaże się 15 lutego, a polskim dystrybutorem gry jest partner Koch Media – Wydawnictwo Techland.

Stworzenia z Metro Exodus” to panoramiczny plakat z wszelkiej maści mutantami, które załoga Aurory napotka podczas podróży przez postapokaliptyczną Rosję. Będzie on dodawany do pierwszej partii pudełkowych kopii Metro Exodus – zarówno w wydaniu standardowym jak i edycji Aurora. Jeśli ktoś już ma złożone zamówienie przedpremierowe, to również otrzyma plakat.

W Polsce Metro Exodus będzie dostępne w standardowej wersji oraz limitowanej edycji Aurora, która zawiera grę, przepustkę sezonową, tłoczony steelbook, metalowe pudełko inspirowane lokomotywą Aurora z gry, drukowany plakat i 32-stronicowy artbook. Każda z platform posiada również indywidualny dodatek: cyfrową ścieżkę dźwiękową (PC), grę Metro 2033 Redux (Xbox One), dynamiczny motyw dla konsoli bazujący na zimowym artworku (PlayStation 4). Ponadto w zależności od sklepów gra dostępna jest w wersjach z różnymi dodatkami m.in. latarką LED-ową lub kompasem.

Metro Exodus – plakat za pre-order

Źródło: Techland

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.