Gra za darmo. Wielki hit w kompletnej edycji wrócił na Steam specjalnie, by go odebrać

Metro-Last-Light-za-darmo
Newsy PC

Kolejna gra za darmo pojawiła się na Steam. To Metro: Last Light Complete Edition. Nie każdy jednak wie, gdzie jej szukać, ponieważ to konkretne wydanie zostało zastąpione edycją Redux.

Studio 4A Games postanowiło uczcić 10 rocznicę Metro: Last Light, rozdając za darmo oryginalną wersję gry z 2013 roku. Żeby było lepiej, do zgarnięcia jest edycja kompletna zawierająca masę dodatków. Ciekawe jest jednak to, że taka wersja gry została usunięta wcześniej ze Steam i zastąpiona przez zremasterowane wydanie Redux. Zatem którą grę dokładnie możemy odebrać? Już wszystko jasne.

Gra za darmo. Oto link do Metro: Last Light Complete Edition

Na Steam ponownie pojawiło się Metro: Last Light Complete Edition, specjalnie na akcję rozdawnictwa, która trwa do 25 maja. Jeśli do tego czasu dodasz grę do biblioteki, zachowasz ją na zawsze.

Deweloper tłumaczy, że tytuł można dostać niezależnie od tego, czy posiadamy już na Steam inne gry z serii Metro. Każdy ma zatem prawo, by odebrać rozdawaną produkcję. Co warte podkreślenia, nie jest to odświeżona wersje Redux, tylko oryginalna z 2013 roku. Zawiera jednak wszystkie dodatki, jakie powstały do tej części gry. Edycja kompletna, oprócz podstawowej gry, zawiera dodatek RPK, dodatek Ranger Mode, zestaw Chronicles Pack, zestaw Developer Pack, zestaw Faction Pack oraz zestaw Tower Pack. Zatem na bogato. Kto chce kupić natomiast odświeżone Redux, może dostać obecnie grę w promocji za 14 zł z groszami. Oto linki:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie