Metal Gear Solid V Ground Zeroes: w sieci są już pierwsze recenzje!

0 komentarzy

Czy tytuł Hideo Kojimy spełnił pokładane w nim nadzieje?

Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na powyższe pytanie, ponieważ rozrzut ocen jest bardzo duży:

Playstation Official Magazine UK: 80/100

Polygon: 55/100

Joystiq: 70/100

IGN: 80/100

GameRadar: 70/100

GamesBeat: 55/100

Eurogamer: 90/100

Produkcja posiada wiele niezaprzeczalnych zalet. Zalicza się do nich m.in wymagająca, ale zarazem wciągająca mechanika, świetny voice acting i bardzo dobrze zrealizowane animacje ruchów bohatera. Otwarty świat kryje w sobie duży potencjał, a wymagający przeciwnicy wymagają od nas stosowania skutecznej taktyki. Pozycja zachęca do tego, by często do niej powracać, gdyż nawet po kilku godzinach zabawy potrafi czymś zaskoczyć.

Osoby bardziej sceptycznie oceniające najnowszy produkt Konami, przede wszystkim narzekają na czas potrzebny do przejścia tytułu. Mianowicie 1,5 godziny wystarczy w zupełności, by ukończyć główny wątek. Niektórzy redaktorzy (vide Polygon) twierdzą, że gra jest nudna i monotonna oraz nie wywołuje silnych emocji. Określenie rozczarowująca, które pada pod adresem produkcji, jest i tak zdaniem jednego z recenzentów nazbyt łagodne.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się