Teraz już na serio – Silent Hill 2 Remake coraz bliżej. Sklepy zaczynają akcję promocyjną

Silent Hill 2 Remake z akcją marketingową | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5

Amerykańska sieć sklepów z grami GameStop zaczęła wystawiać plakaty i inne materiały promocyjne związane z Silent Hill 2 Remake. Wiecie, co to oznacza.

Tak naprawdę może nie oznaczać nic, ale jest wielką sugestią. Odświeżenie kultowego horroru powinno zadebiutować jeszcze w tym roku. Ale może nawet w ciągu najbliższych miesięcy?

Debiut Silent Hill 2 Remake w ciągu paru miesięcy?

Bloober Team w pocie czoła pracuje nad remake’iem jednego z najbardziej uznanych i uwielbianych growych horrorów w historii. Seria Silent Hill nieco odżyła – głównie za sprawą darmowego The Short Message, w które możemy grać na PS5. Konami przygotowuje się jednak do prawdziwej ofensywy, ale dziwne stosunki z Bloober Team i niejasności dotyczące premiery remake’u zdecydowanie w tym nie pomagają.

Jeden z insiderów niedawno stwierdził, że gra jest już gotowa, ale to Konami czeka na dobry moment na jej wydanie. Podobne rzeczy słyszeliśmy blisko rok temu. Co się więc dzieje? Tego nie wiemy, ale sugestie dotyczące potencjalnej premiery nabierają na sile. Teraz pochodzą od jednej z największych sieci sklepów z grami, czyli GameStop.

Internauci zgłaszają, że w ich lokalnych filiach zaczynają pojawiać się materiały marketingowe. To ciekawe, bo wcześniej nic podobnego nie miało miejsca, także sugeruje to jakieś ruchy wydawcy. W końcu zazwyczaj akcje promocyjne zaczynają się jednocześnie, a sklepy mają konkretne daty, kiedy mają zacząć wystawiać plakaty, standy i inne rzeczy. Być może jest to też zwykły falstart.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie