Wielkie zmiany w Silent Hill 2 Remake. To ucieszy fanów

Silent Hill 2 Remake z wielką zmianą | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5

Ta zmiana w Silent Hill 2 Remake z pewnością ucieszy fanów, którym nie podobała się nowa wizja twarzy Jamesa, głównego bohatera gry.

Jak donoszą uważni gracze na Reddicie, karta gry na Steam została zmieniona. Zmiany widać dzięki SteamDB. Mowa o nowych obrazkach, które lepiej oddają aktualną wersję gry.

Silent Hill 2 Remake z nowym Jamesem

James Sunderland to jeden z najbardziej tragicznych bohaterów w historii nie tylko gier grozy, ale i gier w ogóle. Nic dziwnego, że jego wygląd – mający oddać zniszczonego ducha mężczyzny – wywołał takie kontrowersje w remake’u. Wiele osób twierdziło, że postać w odświeżonej wersji w ogóle siebie nie przypomina. Dla jednych był strasznie “emo”, a dla innych jawił się na “najmłodszego starego mężczyznę”.

Wygląda na to, że Bloober Team wysłuchało graczy. Postanowiono najwyraźniej zmienić twarz bohatera, co bezpośrednio zobaczyć możemy na nowych screenach, które pojawiły się w listingu Steam. Wystarczy tylko rzucić okiem na porównanie. U góry jest “nowy” James w remake’u, na środku jego poprzednia wersja, zaś na samym dole oryginał.

Na Reddicie większość osób jest zadowolona z tej zmiany i uznaje ją za wielki plus. To jednak jedynie detal. Seria Silent Hill ma olbrzymie grono fanów, którzy nie mogą doczekać się premiery remake’u, zapowiedzianego w końcu dawno temu. Konami pokazało kontrowersyjny zwiastun z akcentem na walkę, a Bloober Team broniło się od zarzutów zdenerwowanych fanów.

Na ten moment nie znamy daty premiery gry. Tytuł może w końcu trafić na półki sklepowe jeszcze w tym roku. Więcej informacji najpewniej dostaniemy na zbliżającym się majowym PlayStation Showcase 2024.

Źródło: Reddit

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie