MasterMouse Pro L – nowa myszka dla gracza od Cooler Mastera

MasterMouse Pro L – nowa myszka dla gracza od Cooler Mastera
Newsy PC Technologie

W tym przypadku producent stawia na uniwersalność.

Dobra mysz gamingowa sprawdza się zarówno w rękach gracza z długim stażem, jak i tego, który dopiero zaczyna odkrywać świat gier wideo i nie ma pojęcia, jaki chwyt jest dla niego najlepszy. Taką uniwersalność ma właśnie oferować MasterMouse Pro L.

Cooler Master postanowił zrealizować ten cel poprzez dodanie do swojego produktu dwóch paneli górnych o różnej długości, a także dwóch magnetycznych paneli bocznych o odmiennej fakturze. Takie rozwiązanie czyni z MasterMouse modyfikowalną myszkę, umożliwiającą graczowi wybranie chwytu, który będzie najbardziej mu odpowiadać. Dodatkowo istnieje możliwość wydrukowania paneli z własnym wzorem, korzystając z drukarki 3D.

Pamięć absolutna
Mysz wyposażono w procesor 32-bitowy ARM z pamięcią 512KB, który umożliwia zapisywanie do pięciu własnych profili i odpalanie ich niezależnie od tego, pod jaki komputer będzie podpięta MasterMouse. Wśród zmian, jakich użytkownik może dokonać, znajduje się m.in. określenie czułości sensora czy trybów podświetlenia. Obsługę myszki ułatwia także niedawno wydane przez Cooler Mastera, darmowe oprogramowanie CM Portal.

MasterMouse Pro L
MasterMouse Pro L

Gdy profili w bród…
MasterMouse Pro L posiada podświetlenie RGB, o palecie barw wynoszącej 16,7 milionów kolorów. Funkcja ta pełni rolę nie tylko miłego dodatku, ale dzięki niej gracz może łatwo rozpoznać, z którego z zapisanych profili aktualnie korzysta, wcześniej oczywiście przypisując do niego odpowiedni kolor.

Zwycięstwo w zasięgu przycisku
Wiele gier wymaga korzystania z większej ilości, niż tylko dwa przyciski. Stąd w MasterMouse Pro L znalazło się osiem programowalnych klawiszy, z możliwością rozszerzenia ich do maksymalnie 14. Dzięki temu gracz zyska łatwiejszy dostęp do skomplikowanych układów, z jakich można korzystać w grach.

MasterMouse Pro L
MasterMouse Pro L

MasterMouse Pro L będzie kosztować około 230 zł.

Cechy produktu:

– Chwyt: Palm, Claw, Fingertip
– Dwa panele górne o różnej długości, dwa magnetyczne panele boczne
– Procesor: 32-bitowy ARM z pamięcią 512KB
– Poziom DPI: od 400 do 12000
– Podświetlenie: RGB
– Ilość profili: do 5
– Oprogramowanie: CM Portal
– Ilość programowalnych przycisków: od 8 do 14+1

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie