Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Potwierdzono pracę nad Mass Effect Legendary Edition!

Electronic Arts przyznało, że pracuje nad Mass Effect Legendary Edition. Na taką informację czekali fani serii na całym świecie!

Po sieci krążyło wiele plotek na temat wydania ulepszonej wersji kultowego cyklu RPG, ale żadne z nich nie zostały oficjalnie uznane za prawdziwe przez EA. Do dzisiaj. Wiemy, że powstaje zbiorcza edycja zawierająca: Mass Effect, Mass Effect 2 oraz trzecią część fabularnej gry akcji. Co istotne wszystkie dotychczas wypuszczone na rynek DLC zostaną zaimplementowane. Grafika ma zostać podrasowana, rozgrywka będzie płynniejsza, a rozdzielczość podbita do 4K Ultra HD.

Tytuł trafi na komputery PC, PlayStation 4, Xboksa One, a również na konsole kolejnej generacji: PS5 oraz XSX. Nowe informacje o projekcie mają pojawić się w sieci wraz z początkiem nowego roku. Premiera zaś ma odbyć się już wiosną 2021 r.

Deweloperzy mają również dobrą informację dla wszystkich osób, które zjadły zęby na serii osadzonej w realiach science-fiction. Electronic Arts pracuje nad kontynuacją! Niebawem powinniśmy dowiedzieć się więcej na temat projektu. Oby tylko całość nie poszła w stronę znienawidzonej (zasłużenie) Andromedy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się