Marvel’s Guardians of the Galaxy do odebrania za darmo. Gdzie? Wy już doskonale wiecie!

Gry za darmo w Epic Games Store
Newsy PC

Plotki się sprawdziły, w związu z czym w Epic Games Store mamy do odebrania prawdziwy hit zupełnie za darmo. Już teraz możecie odebrać całkowicie za darmo grę Marvel’s Guardians of the Galaxy. To zdecydowanie tytuł wart uwagi, bo mowa o świetnie przygotowanej produkcji z ciekawą historią i wspaniałą grafiką.

Marvel’s Guardians of the Galaxy za darmo na Epicu

Już teraz możecie odebrać grę za darmo w ramach kolejnej tury rozdawania produkcji przez Epic Games Store. Niedawno informowaliśmy was o plotkach dotyczących gier na nowy rok na popularnej platformie. Okazuje się, że te sprawdziły się, w efekcie czego dziś do oferty trafiła nowa produkcja. I to nie byle jaka, bo mowa o Marvel’s Guardians of the Galaxy zupełnie za darmo.

Gra jest dostępna do odebrania za darmo już teraz. Aby przypisać ją do konta, macie czas do jutra, czyli do 11 stycznia do godziny 17:00. Czasu jest zatem sporo, ale i tak warto zgarnąć grę od razu. Później będzie łatwiej zapomnieć, a byłaby to zmarnowanie niezwykłej okazji.

  • Marvel’s Guardians of the Galaxy – za darmo

O Marvel’s Guardians of the Galaxy można napisać sporo, ale jedną z najważniejszych rzeczy jest to, że to po prostu bardzo udana produkcja w świetnym uniwersum. Tytuł nie zyskał odpowiedniego rozgłosu, a szkoda. Produkcja oferuje nam masę świetnego humoru, świetne dialogi i naprawdę satysfakcjonujący system walki. Jeżeli lubicie taki klimat kosmosu wzbogaconego o soundtrack z lat 80., to jest to pozycja idealna. Naprawdę warto!

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie