Promocje dnia – Marvel’s Guardians of the Galaxy taniej, Monitor AOC za 999 zł oraz zestawienie ofert na PS5

Promocje dnia - 31 stycznia
PC PS5 Technologie

Marvel’s Guardians of the Galaxy okazało się jedną z najlepszych gier ubiegłego roku, więc promocja brzmi kusząco. Oprócz tego mamy również tańszy monitor oraz zestawienie ofert na PS5.

Wszystkie prezentowane poniżej oferty ważne są w momencie publikacji tego artykułu.

Marvel’s Guardians of the Galaxy na PC taniej

Świetna produkcja, która znalazła się na wielu podsumowania roku w kategorii (najlepsza gra) dostępna do kupienia taniej. Chodzi o wersję PC, na którą przygotowano promocję rzędu 56 proc.

Monitor dla graczy za 999 zł

Świetny monitor od AOC do kupienia taniej. Na naszą uwagę zasługuje przede wszystkim bardzo dobra częstotliwość odświeżania, odpowiednia dla większości graczy przekątna oraz wsparcie dla technologii FreeSync. No i, rzecz jasna, tym razem znajdziemy go w promocji.

PlayStation 5 w polskich sklepach!

Kupiliście PS5 czy (jeszcze) nie? Jeżeli jeszcze się wahacie albo czekacie na godne uwagi oferty – już nie musicie. Dzięki nam nie przepłacicie. Poniżej znajdziecie dzisiejsze oferty na konsolę w polskich sklepach. Do wyboru, do koloru!

Powyższe to nie wszystko! Mamy jeszcze m.in. promocje na laptopy dla graczy, promocję na Elex na GOG oraz przecenę o 1000 złotych (sic!) na kolekcjonerkę Biomutant:

Na dzisiaj to koniec! Zapraszamy jutro oraz polecamy zaglądać do naszego działu Promocje, który czuwa nad najlepszymi ofertami!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie