Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Martha is Dead na nowym zwiastunie – horror, który straszy opowieścią

W 2021 pojawi się nowy horror, który będzie prawdopodobnie konkurować z serią Remothered i Outlast. Do foteli ma nas przykuć dojmująca historia i psychologiczny klimat gry.

Potwory i szkarady znudziły Wam się w horrorach? Studio LKA ma całkiem intrygujący materiał jak na straszak, który ma nas porwać opowieścią o zamordowanej w nieznanych okolicznościach kobiecie. W grze postaramy się rozwikłać tajemnicę śmierci, rozpoczynając wędrówkę od pogrzebu i wspomnień z udziałem jej siostry.

Najnowszy trailer pokazuje, że historia ta będzie dość niepokojąca, zahaczy o psychiczny wymiar człowieka. A z pewnością odniesie się do wydarzeń rozgrywających się w rodzinie, zjawisk ukazujących wewnętrzny ból głównych postaci.

Niewiele w tym materiale wideo urywków z rozgrywki, lecz mając w pamięci pierwszy opublikowany gameplay z gry, śmiało można powiedzieć, że trzyma podobny poziom graficzny co seria Remothered lub Resident Evil 7, a dzięki wsparciu dla technologii ray tracing będzie wyglądać znacznie lepiej. Nie wykluczone, że gameplayowo zbliży się do wspomnianych gier, bowiem skupia się na eksploracji, poznawaniu zawiłej historii i rozwiązywaniu zagadek środowiskowych.

Martha is Dead zadebiutuje w okolicach 2021 roku na PC, Xbox Series X a także PS4 i PS5.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się