Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Mapy do Gears of War 4 za darmo, ale nie zawsze

W dniu premiery Gears of War 4 dostanie dziesięć map, co dalej?

Rod Fergusson, czyli szef studia The Coalition, podczas rozmowy z serwisem Xbox Achievements wyjawił bardzo ciekawą informację odnośnie Gears of War 4. Jak wiemy, na początek tytuł zaoferuje dziewięć nowych map oraz odświeżoną Gridlock. Następne miejscówki będą dodawane po premierze przez co najmniej rok i w planach są obecnie 24 lokacje. Co ciekawe, wszystkie mamy dostać za darmo.

Jeśli jednak będziemy chcieli pobawić się ze znajomymi na dodatkowych mapach w trybie prywatnym, wówczas… wymagane będzie kupno DLC z mapami. Na szczęście wystarczy, że tylko jedna osoba z naszej grupy zapłaci za dodatek, by reszta ekipy mogła dołączyć do rozgrywki nie wydając ani grosza.

Czekającym na Gears of War 4 przypominamy, że już w poniedziałek (18 kwietnia) wystartuje beta tytułu dla osób, które kupiły Gears of War: Ultimate Edition. Od 25 kwietnia testy mają być otwarte dla wszystkich.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%