Fani mają nadzieję na Manhunt 3 po nowych odkryciach w GTA Online

Manhunt 3 wciąż wyczekiwany przez fanów. Teraz po łatce w GTA Online
Newsy PC PS3 PS4 PS5 X360 Xbox Series XOne

Manhunt 3 zapewne nigdy nie powstanie, ale nie przeszkadza to fanom w wyczekiwaniu wieści na temat kontynuacji zapomnianej serii. Czy Rockstar może jednak coś kombinuje?

Pamiętacie Manhunt? Do dziś seria ta uznawana jest za jedną z najbrutalniejszych w historii komputerowej rozrywki. Jasne, gier bardziej “gore” jest wiele więcej, ale tu chodzi o samą istotę zabijania i dość niepotrzebne zaakcentowanie takiej dawki brutalności. Tak przynajmniej twierdziło wielu krytyków gry lata temu.

Teraz pamięć o grze odżyła i to za sprawą nowej aktualizacji do GTA Online. Wielu fanów zaczęło sądzić, że nadchodzi zapowiedź… trzeciej części cyklu. Niestety, osobiście radzę się zdystansować od tych plotek. To dość naciągany możliwy scenariusz, bo jednak dostępne informacje na nic takiego nie wskazują. Mimo wszystko wygląda na to, że twórcy nie zapomnieli o jednej ze swoich starszych serii.

Otóż dataminerzy (dzięki GGrecon) odkryli pewne ciekawostki w aktualnie niedostępnej już aktualizacji iFruit. GTA V i moduł Online posiadałby kiedyś dodatkową aplikację na smartfony o nazwie iFruit, dzięki której gracze mogli wciąż “pozostać w grze” poza właściwą rozgrywką, za pomocą smartfona. Apka nie jest już dostępna, ale w jej plikach odkryto kolejne informacje. W przeszłości wielokrotnie znajdywano tam wzmianki o tablicach rejestracyjnych dla samochodów w grze, które wskazywały na nowe miasta, takie jak Vice City.

Teraz dataminerzy odkryli w jej plikach tablicę sygnowaną logiem “Sprunk”. Jest to dość popularna marka napojów ze świata nie tylko GTA, ale i Manhunta właśnie. NIektórzy gracze wietrzą tu jakieś konotacje i sugerują, że może to w pewien sposób zwiastować niekoniecznie Manhunt 3 (na które i tak mają nadzieję), ale inną formę cross-overa. Co ciekawe, znany insider Tez2 już wcześniej twierdził, że w GTA VI pojawi się parę miast, z czego “w 80%” jest pewien Vice City, Kuby oraz… Carcer City. To ostatnie jest właśnie miastem, w którym osadzona była akcja Manhunt.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie