Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

1 komentarz

Mamy dla Was aż 50 kodów do Counter Strike Nexon Zombies! [AKTUALIZACJA – WYNIKI KONKURSU]

Rozdajemy kolejne kody na dodatki do popularnego Counter Strike Nexon Zombies.

[AKTUALIZACJA: 2 kwietnia 2016]:

Miło nam poinformować, że zwycięzcami w naszym konkursie zostali użytkownicy (pełny adres e-mail i cała lista zwycięzców do wiadomości redakcji):

geraltz###
eryk.s###
szymna###
mateus###
haju###
rafa###
strze###
kubus11###
insonul###
vcracoviaj###
marti###
matusz###
wojonow###
szymo###
lybka88###
stormermi###
pikacz8###
emilste###
horocla###
szulcdaw###

Szczęśliwcy zostali już poinformowani o nagrodach drogą mailową. Zapraszamy do kolejnych naszych konkursów i dziękujemy za zainteresowanie!

[ORYGINALNA WIADOMOŚĆ]:

Rusza nowy konkurs dla naszych Czytelników. Tym razem mamy dla Was aż 50 kodów do Counter Strike Nexon Zombies! Jak można je zdobyć? Zasady są bardzo proste – wystarczy odpowiedzieć na pytanie i wysłać do nas maila.

Zasady oraz pytanie konkursowe:

Pytanie konkursowe: Czy Counter Strike Nexon Zombies jest darmową produkcją?

Co jeśli znacie odpowiedź? Wystarczy wysłać maila do nas na kontakt@planetagracza.pl z prawidłową odpowiedzią. W tytule maila koniecznie wpiszcie: KONKURS COUNTER STRIKE. My wybieramy co piątą osobę ze wszystkich, które przyślą do nas odpowiedź na pytanie konkursowe, aż do wyczerpania puli 50 kodów. Proste? Zapraszamy do zabawy!

Na maile od Was czekamy do czwartku 31 marca, ale liczymy, że zgłosicie się wcześniej! Wyniki podamy dzień później, czyli w piątek. Wtedy też wyślemy zwycięzcom kody do realizacji pakietów w Counter Strike Nexon Zombies na maile podane w odpowiedzi konkursowej.

Każdy z kodów zawiera:

Postacie:

  • Isabela – 7 dni
    Carlito – 7 dni

Broń:

  • M134 Minigun – 7 dni
    AT4CS – 7 dni

Dodatki:

  • Experience Up – 3 dni
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się