Mafia Remake – zobaczcie klimatyczne artworki z gry [GALERIA]

0 komentarzy

Hangar 13 udostępniło garść grafik koncepcyjnych, sporządzonych na potrzeby prac nad nową wersją kultowej Mafii.

Remastery drugiej i trzeciej odsłony serii już trafiły do fanów, zbierając mieszane opinie. „Jedynka” ma zadebiutować jako remake – i do jej premiery pozostało jeszcze trochę czasu. By umilić oczekiwanie na tytuł, twórcy podzielili się z fanami artworkami z produkcji. Grafiki pokazują modele postaci, pojazdy, wnętrza pomieszczeń i przestrzeń miejską.

Przy okazji zachęcamy do obejrzenia paru innych materiałów dotyczących remake’a, o których pisaliśmy ostatnimi czasy. Pod tym adresem opublikowaliśmy sporządzone przez fana porównanie oryginału z Definitive Edition; tutaj można zobaczyć mapę świata gry i jej zestawienie z pierwowzorem – natomiast w tym newsie pokazywaliśmy obszerny zapis rozgrywki z nowej wersji Mafii.

Premiera przebudowanej pierwszej odsłony serii przewidziana jest na 25 września. Tytuł zadebiutuje na PC, PS4 i Xboksie One.

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się