Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Mafia Remake vs. oryginał. Zobaczcie różnice [WIDEO]

Dziś pokazano pierwszy gameplay z reprodukcji gry Mafia. Materiał na kanale UltimateGamerz na YouTube zestawia produkcję z 2002 z remake’iem.

Rano pisaliśmy o publikacji pierwszej rozgrywki z Mafia: Definitive Edition. Filmik skupia się na zadaniu Wycieczka na wieś, choć na początku i na końcu nagrania widzimy też fragmenty innych misji, takich jak strzelanina w kościele czy wyścig superszybkim – jak na tamte czasy – sportowym autem. UltimateGamerz zestawia opublikowane dziś fragmenty rozgrywki z odpowiadającymi im urywkami z oryginalnej produkcji.

O tym, że kultowa Mafia doczeka się remake’a, wiemy już od dawna: w maju 2K oraz Hangar 13 zapowiedziały trylogię, na którą składają się Mafia: Definitive Edition, Mafia 2: Definitive Edition oraz Mafia 3: Definitive Edition. Druga i trzecia część trafiły niedawno do graczy w formie remasterów.

Premiera przebudowanej pierwszej odsłony produkcji przewidziana jest na 25 września.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się