Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Mafia Remake na pierwszej rozgrywce. Zobaczcie wycieczkę na wieś

Serwis IGN.com pokazał pierwszy gameplay trailer z reprodukcji legendarnej Mafii.

15-minutowy filmik skupia się na zadaniu Wycieczka na wieś, choć na początku i na końcu nagrania widzimy też urywki z innych misji (na końcu są też dosłownie dwie sekundy gameplayu z legendarnego wyścigu). Jak zdradzają twórcy, ich głównym celem było rozbudowanie świata i mechaniki produkcji przy jednoczesnym zachowaniu genialnego klimatu pierwowzoru. Produkcja wygląda świetnie. A czy klimat tu dalej jest? Oceńcie sami.

Mafia opowiada o losach taksówkarza Tommy’ego Angelo, który pewnego dnia przebywa w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie i dziełem przypadku wplątuje się w mafijne porachunki.

O tym, że tytuł doczeka się remake’a, wiemy już od dawna: w maju 2K oraz Hangar 13 zapowiedziały trylogię, na którą składają się Mafia: Definitive Edition, Mafia 2: Definitive Edition oraz Mafia 3: Definitive Edition. Druga i trzecia część trafiły niedawno do graczy w formie remasterów. Premiera przebudowanej jedynki przewidziana jest na 25 września.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się