Mafia: Definitive Edition – nowy zwiastun prezentuje miasto z gry

Mafia Remake
Filmiki z gier Newsy PC PS4 Wideo XOne

Premiera remake’a Mafii zbliża się wielkimi krokami. W internecie pojawił się świeży trailer z gry.

Edycja Ostateczna trafi na PC, PS4 i Xbox One 25 września. Hangar 13 wykorzystuje pozostały do premiery czas na publikację nowych materiałów. Ostatni filmik pozwala nam złożyć krótką wizytę w fikcyjnym Lost Heaven. Twórcy przypominają, że wzorowana na prawdziwych amerykańskich miastach z lat 30. XX wieku lokacja ma niebo tylko w nazwie – korupcja, przemyt i przestępczość są tu na porządku dziennym.

Przy okazji warto nadmienić o paru innych kwestiach dotyczących Mafii, jakie były poruszane w ostatnim czasie. Pod tym adresem publikowaliśmy długi zapis gameplayu z tytułu na PC w maksymalnych ustawieniach. Tutaj znajdziecie klimatyczne artworki z gry, a pod tym linkiem pokazywaliśmy zestawienie map z oryginału i remake’a.

Oprócz tego Hangar 13 ujawniło parę informacji na temat poziomu trudności w Edycji Ostatecznej. Remake ma zawierać wiele ustawień i funkcji, które pozwolą graczom dostosować trudność tytułu do ich umiejętności; natomiast na hardkorowych fanów pierwowzoru czeka tryb klasyczny, z surowymi policjantami i wyścigiem na dawnym poziomie. Więcej piszemy o tym tutaj.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie