Mafia Remake – 100 minut gameplay’u z PC w maksymalnych ustawieniach

Mafia Remake
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Choć już dzisiejszego wieczoru mamy zobaczyć świeżutki trailer z Mafia Remake, po co czekać, skoro poniżej czeka na Was mięsista dawka rozgrywki.

O godzinie 20:00 rozpocznie się Gamescom Opening Night Live, a tam 38 gier i wśród nich kolejny zwiastun Mafia: Definitive Edition. Na pewno go u nas zobaczycie, lecz teraz mamy coś o wiele większego niż wyreżyserowany filmik – ogromny gameplay prezentujący początek remake’u.

Mafia: Definitive Edition / Remake – gameplay

Embargo na publikowanie rozgrywki zostało zniesione przez 2K Games, zatem spójrzcie, jak prezentuje się odświeżona Mafia:Nadchodząca Mafia to nie tylko lepsza grafika, lecz również spore zmiany na mapie czy nowe wątki w fabule. Jeśli chodzi o miasto Lost Heaven, poszczególne części metropolii zostały rozbudowane lub zmienione – w centrum pojawi się więcej wysokich budynków, a dzielnica Chinatown otrzyma więcej charakterystycznych dla tego typu rejonów budynków.

Co do fabuły, niektóre wątki i postacie, które w pierwowzorze były raczej na trzecim planie, zostaną rozwinięte, dzięki czemu jeszcze głębiej poznamy uniwersum.

Data premiery Mafia: Definitive Edition została ustalona na 25 września, kiedy to gra pojawi się na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie