Zapowiedź Mafii 4 wkrótce. Take-Two przygotowuje się do pokazu

Mafia 4 z rychłą zapowiedzią | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5 Xbox Series

Dość wiarygodny do tej pory insider twierdzi, że Take-Two przygotowuje się do prezentacji nowej gry z uwielbianej serii, czyli Mafia 4. Wydarzenie może odbyć się w nadciągających tygodniach.

Strzelam, że mówimy o dacie w maju, ale nawet kwietniowa zapowiedź nie jest taka niemożliwa. Fani legendarnego cyklu mogą zacierać ręce.

Mafia 4 już niebawem?

O tym, że nowa gra z uwielbianej serii Mafia powstaje, wiemy od jakiegoś czasu. Take-Two chce odświeżyć serię, której gwiazda nieco przygasła po premierze trzeciej części. Remake “jedynki” przywrócił serię na lepsze tory, także możemy z nadzieją oczekiwać oficjalnej zapowiedzi. Tylko kiedy może się ona wydarzyć?

Okazuje się, że nawet w ciągu kilku najbliższych tygodni. Insider Kurakasis do tej pory dał się poznać jako osoba rzetelna. Prawidłowo przepowiedział zapowiedź gry Indiana Jones oraz Marvel 1943: Rise of Hydra. I tak polecam zbytnio nie przesadzać z entuzjazmem, bo to jednak wyłącznie przecieki. Mimo wszystko brzmią niezwykle pozytywnie.

Mogę zdradzić, że kilka dni temu Take-Two rozpoczęło przygotowania do ogłoszenia dotyczącego serii Mafia.

– napisał insider na Twitterze

Kurakasis dodaje, że nie, kiedy dokładnie możemy spodziewać się zapowiedzi gry. Data może jednak być bardzo blisko, skoro wcześniej przy okazji zapowiedzi gry Judas, Take-Two miało rozpocząć przygotowania mniej więcej na 3-4 tygodnie w przód. Oznacza to, że najpewniej jeszcze w maju możemy zobaczyć Mafię 4 na własne oczy.

Nie wiemy, o czym będzie opowiadał nowa gra z uwielbianego cyklu. Wedle wcześniejszych plotek, mielibyśmy trafić na Sycylię, a całość może stanowić prequel pierwszej części, opowiadający o młodzieńczych latach Dona Salieriego. Inne plotki sugerowały jednak lata 70. w Las Vegas (lecz to mniej prawdopodobne), ale póki nic oficjalnie się nie wydarzy, możemy włożyć te przypuszczenia między bajki.

Źródło: Twitter

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie