Marvel 1943: Rise of the Hydra wygląda ślicznie. Zwiastun nowej gry scenarzystki Uncharted

Marvel 1943: Rise of the Hydra będzie piękną grą | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5 Xbox Series

W internecie pojawił się już zwiastun Marvel 1943: Rise of the Hydra, czyli nowej gry akcji od Amy Hennig, scenarzystki Uncharted. Wygląda… zjawiskowo.

Nowy tytuł Marvela dostał fenomenalny zwiastun. Sama zawartość jest intrygująca i budzi nadzieję, ale przede wszystkim warto zwrócić uwagę na technologię stojącą za pozycją. Gra od Skydance New Media została zapowiedziana już jakiś czas temu, ale chyba nikt nie spodziewał się, że będzie wyglądała tak dobrze!

Marvel 1943: Rise of the Hydra to przepiękna gra

Wszystko dzięki temu, że za projektem stoi Unreal Engine 5.4. Najnowsza wersja uwielbianego silnika gwarantuje wsparcie wielu dodatkowych technologii, jak między innymi Lumen czy Nanite. Deweloperzy zastrzegają, że poniższy materiał pokazuje faktyczną grafikę z gry. Fabularny trailer zobaczycie niżej. Dowiedzieliśmy się również, że tytuł powinien zadebiutować w 2025 roku.

Ponadto Geoff Keighley udostępnił cały materiał z jednego z przerywników filmowych gry. Na dość słabej jakości wideo widzimy słowną (i nie tylko) potyczkę między Kapitanem Ameryką a Czarną Panterą. W grze trafimy do okupowanego Paryża 1943 roku, a w centralnym punkcie fabuły znajdzie się odkrywanie informacji o tajnej organizacji znanej jako Hydra. Wcielimy się w czwórkę głównych bohaterów – wspomnianego już Kapitana Amerykę i Czarną Panterę (w tym przypadku będzie to dziadek T’Challa) oraz kobietę-szpiega z Wakandy i amerykańskiego żołnierza.

Nie znamy dokładnych informacji na temat docelowych platform, ale spodziewamy się, że gra trafi na PC, Xbox Series X/S oraz PS5. Na więcej informacji i – oby – pokaz rozgrywki, musimy jeszcze zaczekać.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie