Judas zapowiada się fenomenalnie. Nowa gra od twórcy BioShock

Judas wygląda wspaniale. Nowa gra twórcy BioShock | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5 Xbox Series

Ghost Story Games oficjalnie zapowiedziało Judas w 2022 roku. Teraz otrzymaliśmy nowy, niezwykle obiecujący zwiastun produkcji.

Na State of Play dostaliśmy parę niespodzianek, więcej informacji o najbardziej oczekiwanych grach, a nawet niespodziewaną zapowiedź kompletnie nowej gry Hideo Kojimy. No i jest też Judas…

Judas zapowiada się wybornie

Ghost Story Games pod gamingową batutą Kena Levine’a pracuje od dłuższego czasu nad Judas, czyli nowym tytułem bardzo, ale to bardzo mocno kojarzącym się z BioShock. Nic dziwnego, bo Levine zasłynął wydaniem właśnie tej kultowej pozycji. Teraz ambicje ma jeszcze większe, ale to dobrze, bo materiały zapowiadają naprawdę wyborną przygodę. Spójrzcie sami na trailer. Tym razem dotyczy przede wszystkim scenariusza, w obrębie którego dziać się będą przedstawione wydarzenia.

Najnowsza fabularna strzelanka pierwszoosobowa produkcji Ghost Story Games oraz twórcy BioShock. Czy uda ci się naprawić to, co zostało zniszczone? Czy może zostawisz to na pastwę losu?

– czytamy w opisie fabuły

Choć nowy zwiastun skupia się na fabule, nie ma w nim zbyt jasnych informacji. Wiemy za to, że pod kątem rozgrywki nadchodzi do nas faktycznie duchowy spadkobierca BioShocka, wraz z korzystaniem z plazmidów supermocy, broni, a także walką z niektórymi bardzo dziwacznymi przeciwnikami. Gra nadal nie dostała możliwej daty premiery, więc trzeba czekać na więcej wieści w tej sprawie.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie