Ile puszek coli zmieści lodówka Xbox Series X? Znamy rozmiary sprzętu

Xbox Series X lodówka
Newsy Xbox Series

W sieci pojawiły się informacje dotyczące wymiarów sprzętu AGD od „zielonych”. Okazuje się, że lodówka Xbox Series X pomieści 10 puszek o objętości 350 ml.

Wszystko rozpoczęło się od żartów internautów, którzy po prezentacji wyglądu Xboksa Series X stwierdzili, że system przypomina im lodówkę. Okazało się, że mem stanie się rzeczywistością – jakiś czas później Microsoft ujawnił, że lodóweczkę zrobi, jeśli wygra w internetowym plebiscycie. Teraz pojawia się coraz więcej informacji na temat sprzętu. Kolejne dotyczą jego rozmiarów i objętości.

Na poniższych grafikach możecie zobaczyć, że lodówka będzie nieco większa od konsoli. Wysokość systemu Microsoftu to 301 mm, a sprzęt AGD będzie mierzył 462 mm.

Dane dostępne w internecie ujawniają również, ile puszek – coli lub oranżady – pomieści „nowy Xbox”. W lodóweczce zmieści się do 10 puszek 350 ml. Generalnie sprzęt ma 10 litrów objętości.

Wczoraj pisaliśmy o wieściach na temat ceny „konsolowej” lodówki od Microsoftu. Sprzęt wyceniono na 99,99 dolarów, czyli około 400 złotych.

Lodówka zadebiutuje w grudniu 2021 i będzie dostępna także na rynku europejskim. Kupimy ją także w Polsce – może to więc być ciekawy pomysł na prezent dla gracza.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie