Livestream – Star Wars Jedi Fallen Order. Prezentacja gry na żywo

Oglądajcie z nami prezentację Star Wars: Jedi Fallen Order. Start już dzisiaj w godzinach wieczornych.

Już dzisiaj poznamy szczegóły na temat Star Wars: Jedi Fallen Order i zapewne zobaczymy pierwsze ujęcia z gry. Respawn Entertainment oraz Electronic Arts zapowiedzieli streaming na żywo na 13 kwietnia, na godzinę 20:30 czasu polskiego. Wystarczy, że odwiedzicie tego newsa o podanej godzinie i zerkniecie na okienko poniżej, w którym rozpocznie się transmisja z wydarzenia. Posiadacze konsol Xbox One powinni natomiast oglądać livestreaming na Mixerze, ponieważ otrzymają za to w prezencie darmowy egzemplarz gry Star Wars: Knights of the Old Republic. Szczegóły podawaliśmy w tej wiadomości.

Star Wars Jedi Fallen Order przygodą dla jednego gracza

Wiemy już, że Star Wars Jedi Fallen Order będzie skupiać się na fabule i rozgrywce singleplayer. W grze nie zobaczymy multiplayera oraz mikropłatności. Są to wieści oficjalne, podane przez Respawn Entertainment.

Jak zapowiedział producent, w Star Wars: Jedi Fallen Order będziemy świadkami wydarzeń dziejących się pomiędzy trzecim a czwartym epizodem sagi. Wcielimy się w Jedi, który przeżył masakrę zainicjowaną przez imperatora Palpatine i jego Rozkaz 66. Jako wróg publiczny numer jeden musimy pozostać w ukryciu, do czego nawiązuje pierwszy teaser gry ujawniony jakiś czas temu przez Electronic Arts w serwisie Twitter. Krótka animacja przedstawia zniszczoną rękojeść miecza świetlnego, a tweet opatrzono dopiskiem don’t stand out, co można tłumaczyć jako Nie wyróżniaj sięNie zwracaj na siebie uwagi. Będziemy zatem ukrywać się w cieniu, by zapewne zebrać sojuszników i dopiero wtedy stanąć otwarcie do walki.

Star Wars: Jedi Fallen Order – livestream – start 13 kwietnia, godz. 20:30

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.