Star Wars Jedi Fallen Order – nie będzie multi, nie będzie mikropłatności

Po Electronic Artc wiele można się spodziewać (parcie na gry-usługi), dlatego dobrze słyszeć jeszcze przed prezentacją Star Wars Jedi Fallen Order, że gra skupi się na fabule i nie będzie zawierała trybów sieciowych, a tym bardziej mikropłatności.

Już dzisiaj wieczorem Respawn Entertainment oraz Electronic Arts zaprezentują Star Wars Jedi Fallen Order. Po sieciowym Anthem od BioWare (wydawca – EA) czy skasowaniu przez Elektroników gry w uniwersum Gwiezdnych Wojen od studia Visceral Games, wszystkiego moglibyśmy się spodziewać. W pamięci mamy też Star Wars: Battlefront II i aferę z mikropłatnościami wokół tego tytułu… Na szczęście, ze Star Wars Jedi Fallen Order ma być inaczej!

Star Wars Jedi Fallen Order – tylko singleplayer

Blair Brown ze studia Respawn Entertainment potwierdza na Twitterze, że Star Wars Jedi Fallen Order to gra singleplayer skupiająca się na fabule, w której nie ma multiplayera oraz mikropłatności.

Star Wars: Jedi Fallen Order będziemy świadkami wydarzeń dziejących się pomiędzy trzecim a czwartym epizodem sagi. Wcielimy się w Jedi, który przeżył masakrę zainicjowaną przez imperatora Palpatine i jego Rozkaz 66. Jako wróg publiczny numer jeden musimy pozostać w ukryciu.

Na razie tyle nam musi wystarczyć z oficjalnych wieści. Po wieczornym pokazie powinniśmy wiedzieć o grze znacznie więcej.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.