Star Wars Jedi Fallen Order – data premiery i trailer oficjalnie!

Poznaliśmy szczegóły dotyczące Star Wars Jedi Fallen Order. Gracze mogą się spodziewać naprawdę niezłej gry w świecie Gwiezdnych Wojen.

W trakcie pokazu na żywo, EA oraz Respawn Entertainment (twórcy między innymi znakomitego Apex Legends) ujawnili kilka interesujących faktów na temat zbliżającej się produkcji. Po pierwsze potwierdzone zostało, że gra będzie oferować tylko rozgrywkę dla pojedynczego gracza i co za tym idzie, brak mikropłatności.

Najważniejszą częścią w grze pod względem rozgrywki ma być walka w bezpośrednim starciu. Twórcy chcą zaoferować bardzo przystępny w nauce system walki z właściwym balansem.

Star Wars: Jedi Fallen Order fabuła

W grze wcielisz się w postać o imieniu Cal Kestis – to zbiegły Padawan i jeden z ostatnich członków Zakonu Jedi, którzy pozostali przy życiu po czystce zapoczątkowanej przez rozkaz 66. W grze poznasz zupełne nową opowieść dla jednego gracza w uniwersum Star Wars.

Premiera gry będzie miała miejsce już 15 listopada 2019 na Xbox One, PlayStation 4 i PC.

Star Wars Jedi: Upadły Zakon to przygodowa gry akcji, w której graczowi po piętach depczą chcący go zgładzić, złowieszczy Inkwizytorzy Imperium. Rozwiniesz zdolności Mocy, opanujesz techniki walki mieczem świetlnym i poznasz sekrety zamierzchłej cywilizacji, aby zgłębić tajniki Mocy. Tylko wówczas będziesz w stanie odbudować Zakon Jedi ze zgliszczy, strzeż się jednak podążającego twoim tropem Imperium.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.