Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe Star Wars: Knights of the Old Republic na Xbox One. Jeden warunek

Dzisiaj ważny dzień dla fanów marki Star Wars. Wieczorem pokazana zostanie nowa odsłona serii, a jeśli będziecie ją oglądać w konkretnym miejscu, zasłużycie na darmowy egzemplarz kultowego Star Wars: Knights of the Old Republic.

Star Wars: Knights of the Old Republic to jeden z najlepszych tytułów RPG w uniwersum Gwiezdnych Wojen, a kto jeszcze nie miał przyjemności spędzić przy nim czasu, dzisiaj wieczorem może otrzymać grę za darmo w wersji na konsolę Xbox (do uruchomienia na Xbox One w ramach wstecznej kompatybilności).

Żeby otrzymać Star Wars: Knights of the Old Republic za darmo, należy oglądać prezentację Star Wars Jedi Fallen Order w konkretnym miejscu – na Mixerze.

Chętni niech wskakują zatem pod ten link 13 kwietnia, o godzinie 20:30 czasu polskiego. Wówczas ma rozpocząć się livestream. Pamiętajcie, by zalogować się na Mixerze za pomocą swojego konta Microsoft. Dostaniecie wówczas darmowy MixPot z grą Star Wars: Knights of the Old Republic (Xbox One X Enchanced).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się