LIVE: Microsoft na E3 – konferencja na żywo. Nowa konsola i Cyberpunk 2077?

LIVE: Microsoft na E3 – konferencja na żywo. Nowa konsola i Cyberpunk 2077?
Newsy PC Polecamy! XOne

Dzisiaj wieczorem rozpocznie się konferencja Microsoftu na E3 2019. Kto chce oglądać wydarzenie na żywo, poniżej znajdzie live streaming. Spodziewamy się wielu niespodzianek i liczymy przede wszystkim na gameplay z Cyberpunk 2077 oraz ujawnienie konsol następnej generacji, określanej dotychczas jako rodzina Xbox Scarlett. 

Microsoft na E3 2019 – konferencja na żywo rozpocznie się 9 czerwca o godzinie 22:00 czasu polskiego. Zachęcamy do wspólnego oglądania i ponownego odwiedzenia tej wiadomości o wspomnianej godzinie. Streaming z wydarzenia wystartuje wówczas w poniższym okienku. Kto jednak nie będzie mógł do nas dołączyć, wszystkie najważniejsze informacje znajdzie na naszej stronie tuż po zakończeniu konferencji.

Microsoft na E3 2019 – nowe gry, nowa konsola

Oczekiwania co do występu Amerykanów na targach E3 są ogromne. Świat czeka z niecierpliwością na ujawnienie następcy konsoli Xbox One. Nieoficjalnie, wiele o next-genie się powiedziało i napisało. Ponoć Microsoft szykuje rodzinę konsol pod nazwą Xbox Scarlett, do której mają należeć m.in. Xbox Lockhart i Anaconda. Ten pierwszy model ma być pozbawiony napędu optycznego, stawiając na streaming i cyfrową dystrybucję. Drugi sprzęt, czyli Xbox Anaconda, będzie bardziej tradycyjny, mocniejszy, ale też droższy od Lockharta. Jesteśmy niezmiernie ciekawi, czy dzisiejsza konferencja przyniesie oficjalne wieści na ten temat.

Z pewnością dużą część prezentacji Microsoft poświęci xCloud, czyli usłudze strumieniowania rozgrywki na każde urządzenie, nawet na smartfony. Amerykanie wierzą, że przyszłość gamingu to granie w wysokiej jakości wszędzie i na wszystkim, co ma ekran i podzespoły na tyle mocne, by sprostać streamingowi.

Czekamy też na Cyberpunk 2077. Wiadomo, że CD Projekt RED pojawi się w Los Angeles i pokaże grę publiczności. Na konferencji Amerykanów spodziewamy się nowego trailera oraz kolejnej dawki informacji. Jeśli chodzi o gry od wewnętrznych deweloperów, mamy zobaczyć 14 tytułów. Będzie zatem się działo!

LIVE: Konferencja Microsoftu E3 – streaming na żywo

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie