Limbo trafi na Xboksa One?

Jest to całkiem prawdopodobne.

Jeśli wierzyć informacji podanej na jednej z koreańskich stron zajmujących się klasyfikacją gier, to już niebawem zobaczymy popularne Limbo także na najnowszej konsoli Microsoftu.

Limbo podczas pierwszego miesiąca od debiutu, sprzedało się w ponad 300 tysiącach egzemplarzy. To świetny wynik jak na małą grę indie od niezależnego producenta. Gra została wydana pierwotnie na Xboksa 360 cztery lata temu. Później trafiła na konkurencyjne platformy jak PS3, PS Vitę, PC, a także sprzęt wykorzystujący iOS.


Jeśli informacje od koreańskiej organizacji GRB, która zajmuje się klasyfikacją gier, okażą się prawdą, można mówić o zacieśnieniu stosunków między Microsoftem a Playdead – producentem Limbo. Już wcześniej amerykański gigant porozumiał się z twórcami popularnej platformówki w celu wydania ich kolejnej gry Inside.Ciekawe, co jeszcze może wyniknąć z tej współpracy?

To, że Limbo może ukazać się na Xboksie One może świadczyć jeszcze wypowiedź Phila Spencera z Microsoftu, który oznajmił, że Limbo to jedna z jego ulubionych gier wszech czasów.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

0 Shares
Share
+1
Tweet