Demo mrocznej gry z Pinokio do pobrania na PC, PlayStation i Xbox

Demo-Lies-of-P
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Wszyscy fani gier z gatunku soulslike mogą już sprawdzić za darmo świetnie zapowiadająca się produkcję Lies of P. Oto linki do pobrania.

Kto zachwycał się Bloodborne, powinien czym prędzej uderzać pod poniższe linki, pod którymi czeka na Was demo Lies of P. To nowa gra od studia Round8, która w pełnej wersji zadebiutuje na komputerach oraz konsolach 19 września tego roku.

Demo Lies of P do pobrania

Gra jest dostępna do sprawdzenia w formie wersji demonstracyjnej. Możemy ją pobierać na PC, PlayStation 5, PS4 oraz Xbox Series i Xbox One:

Wersja demonstracyjna gry Lies of P będzie dostępna tylko przez ograniczony czas, do 26 czerwca. Demo zawiera dwa pierwsze rozdziały pełnej wersji gry. Wszelkie postępy poczynione w wersji demonstracyjnej nie zostaną przeniesione do pełnej wersji. Twórcy gry podkreślają, że wersja demo nie prezentuje jakości, jaką zobaczymy w premierowym Lies of P. Dodano też, że możemy spotkać się podczas ogrywania demo z drobnymi błędami w tłumaczeniu.

Przebudzony przez tajemniczy głos, podążasz za jego wskazówkami w głąb udręczonego miasta Krat – niegdyś tętniącego życiem miejsca, toczonego przez choroby szaleństwa i żądzy krwi. W tej grze z gatunku soulslike przyjdzie ci się zmierzyć z niewyobrażalną grozą, rozwikłać nieprzeniknione intrygi elit miasta, wreszcie zaś rozstrzygnąć, czy na drodze do samopoznania zmagać się będziesz z przeciwnościami z pomocą prawdy, czy też snując własną sieć kłamstw

Fragment opisu gry ze Steam.
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie