Lepsza rozgrywka w Armored Warfare dzięki nowym funkcjom

Aktualizacja 0.16 usprawnia istniejącą zawartość w oparciu o opinie społeczności.

Obsidian Entertainment i My.com ogłaszają najnowszą aktualizację do Armored Warfare. Aktualizacja 0.16, oprócz dodania nowych czołgów i map do gry, koncentruje się na poprawie pewnych aspektów Armored Warfare w oparciu o opinie społeczności. Po wnikliwej ocenie komentarzy graczy podjęto decyzję, aby przede wszystkim skupić się na usprawnieniu istniejącej zawartości.


Aktualizacja 0.16 wprowadza:

  • Nowe pojazdy wysokich tierów: Gracze uzyskają dostęp do nowego T-15 HIFV, opancerzonego wozu bojowego 10. poziomu i niszczyciela czołgów premium 7. poziomu PTL-02.
  • System łupów: Za każdym razem, gdy gracz weźmie udział w meczu PvP lub PvE, otrzyma szansę na zdobycie skrzyni z surowcami. Szansa na zdobycie skrzyni jak i jej zawartość w dużej mierze zależą od ogólnego wyniku gracza w meczu. Zdobycie wyższej reputacji niesie ze sobą większe łupy bez różnicy, czy gracz był w wygranej, czy przegranej drużynie.
  • Ulepszone efekty dźwiękowe: W aktualizacji 0.16 przebudowano wszystkie główne systemy dźwiękowe, dodano także kilka nowych efektów dźwiękowych. W rezultacie gracze jeszcze mocniej odczują wciągającą atmosferę Armored Warfare. Miedzy innymi dodano nowe dźwięki silnika, rykoszetów i obrotu wieżyczki.
  • Nowe mapy i misje PvE: Operacje Godzina Zero, Bazyliszek i Ereb postawią przed graczami nowe wyzwania w trybie kooperacji.
  • Nowy system odznaczeń: Oprócz zdobywania reputacji i kredytów za wyniki w grze, od teraz gracze otrzymają również wizualne wyróżnienia. Unikatowe wyróżnienia nadawane są graczom
    za zniszczenie przeciwnika, asystę lub wypełnienie zadania. Celem tych odznaczeń jest dostarczenie graczom wizualnej informacji w czasie rzeczywistym na temat nagród, jakie zdobyli.
  • Poprawki w rozgrywce w oparciu o opinie społeczności: Wraz z tą aktualizacją usprawniono główne aspekty rozgrywki i poprawiono część błędów w Armored Warfare, w tym opóźnienie strzału, nieprawidłowości w zachowaniu wieży i normalizację pocisku. Oprócz zmian w rozgrywce podniesiono również techniczną wydajność gry.

Szczegóły na temat aktualizacji 0.16 znajdziecie na tej stronie.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

4 Shares
Share4
+1
Tweet