Gracze mają duży problem z Rainbow Six Siege. Ubisoft stara się znaleźć rozwiązanie

Gracze mają duży problem z Rainbow Six Siege. Ubisoft stara się znaleźć rozwiązanie
Newsy PC PS4 XOne

Ostatnia aktualizacja Rainbow Six Siege była naprawdę ogromna i przyniosła ze sobą sporo dobrego, lecz jak się okazuje, wraz z nią w grze zaczęły pojawiać się problemy z lagami.

Dostałam pewne informacje na temat problemów z lagami w R6 po aktualizacji. Jest to znany problem w tym momencie i ekipa R6 próbuje znaleźć źródło – pisze przedstawiciel Ubisoftu na oficjalnym forum strzelaniny.

W innym wpisie czytamy:

Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń na temat wysokiego pingu w grze Rainbow Six: Siege po aktualizacji Blood Orchid. Ekipa techniczna odpowiedzialna za grę stara się znaleźć źródło tego problemu. Z otrzymanych informacji wiemy, że problem głównie występuje na serwerach Europejskich. Problem prawdopodobnie leży pomiędzy dostawcami internetowmi a naszymi serewerami.

Ubisoft dodaje, że w związku z tym, osoby, które doświadczają tego problemu mogą w tym wątku umieścić nazwę swojego dostawcy internetowego. To info bardzo nam pomoże w lokalizacji źródła.

Dajcie znać, jak sytuacja wygląda u Was. Gdy tylko Ubisoft wyda komunikat o naprawieniu problemu, na pewno o tym napiszemy.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie