Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Krzysztof Ibisz poprowadzi finały League of Legends

Polsat przypomina, że już w przyszłym tygodniu najlepsze zespoły zmierzą się w finałach drugiego sezonu Ultraligi. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że w roli prowadzącego finałów wystąpi Krzysztof Ibisz.

Polsat Games publikuje zwiastun Ultraligi, przedstawiając Krzysztofa Ibisza jako prowadzącego. Znany prezenter został pokazany w poniższym filmiku niczym agent do zadań specjalnych, bo taka też będzie jego rola podczas nadciągającego wydarzenia. Podczas fazy finałowej Krzysztof Ibisz będzie zapowiadać poszczególne spotkania oraz przeprowadzi wybrane wywiady pomeczowe – czytamy na stronie tvpolsat.

Już we wtorek, 27 sierpnia, o godzinie 17:00 rozegrany zostanie mały finał (devils.one vs Illuminar Gaming), którego zwycięzca awansuje do wielkiego finału, gdzie zmierzy się z Rogue Esports Club. Najważniejsze starcie zobaczymy w środę, 28 sierpnia, o godzinie 17:00.

Czy wybór Krzysztofa Ibisza na prowadzącego wydarzenie esportowe powinien nas dziwić? Warto wspomnieć, że gospodarzem fazy pucharowej Ultraligi był Maciej Dowbor.

– Ogromną radość sprawia nam docieranie się światów esportu i szeroko pojętego showbiznesu, a Krzysztof Ibisz otwierający finały Ultraligi będzie idealnym podsumowaniem drogi, którą przeszliśmy od startu Ultraligi. Scena esportowa potrzebuje kooperacji udowadniających, że transmisje esportowe nie są zamkniętą rozrywką na wyłączność dla entuzjastów gier komputerowych, a miejscem gdzie prawdziwe sportowe emocje spotykają się z największym rozrywkowym fenomenem XXI wieku. Cieszymy się na możliwość współpracy z tak uznaną osobą i jednocześnie dołożymy wszelkich starań, żeby z sezonu na sezon podnosić poprzeczkę jeszcze wyżej – mówisz Bartosz Pawlik, dyrektor kanału Polsat Games, na łamach serwisu eweszlo.pl.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się