Kraków stolicą e-sportowego świata podczas European League of Legends Summer Finals

Kraków stolicą e-sportowego świata podczas European League of Legends Summer Finals
E-sport Newsy PC

Weekend 27 – 28 sierpnia będzie niezwykły dla wszystkich fanów League of Legends. 

W tych dniach, Riot Games odpala European League of Legends Summer Finals w krakowskiej TAURON Arenie. Profesjonalni gracze z najlepszych europejskich drużyn zetrą się w walce o tytuł Mistrzów i najwyższą nagrodę, jaką jest uczestnictwo w październikowych 6 Dorocznych Mistrzostwach Świata.

Przez ostatnich 8 miesięcy, 10 profesjonalnych drużyn League of Legends z całej Europy stawało w szranki o wyłonienie najlepszej w regionie. Wreszcie przyszła pora na finał, a w związku z tym najbardziej zacięte potyczki, podczas których dowiemy się kto zasłużył na miano Mistrzów.

Zespół, który zdobędzie pierwsze miejsce, automatycznie zakwalifikuje się także do październikowych Mistrzostw Świata, gdzie zmierzy się z najlepszymi graczami z całego globu. Jednak to nie wszystko, ponieważ drużyna, która zdobyła najwięcej punktów przez cały sezon, również kwalifikuje się jako reprezentant Europy, każde zwycięstwo jest więc ważne aż do samego końca.

Rozpoczęcie wszystkich meczy zaczyna się o godzinie 17:00 CEST, a dokładniejszy plan poszczególnych dni przedstawia się następująco:

⦁ 15:30 – Otwarcie Areny dla prasy;
⦁ 17:00 – Ceremonia Otwarcia i start Pierwszej Rozgrywki
⦁ 18:00 – Start Drugiej Rozgrywki
⦁ 19:00 – Start Trzeciej Rozgrywki

Ostateczny skład, jaki weźmie udział w finałach, znany będzie po zakończeniu fazy półfinałowej w niedzielę, 21 Sierpnia, w Berlinie. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę lolesports.com.

Bilety można nabyć w serwisie Ticketmaster – koszt to 50 PLN za dzień.

League of Legends
League of Legends

Źródło: materiał organizatora

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie