Konkurs “Wojny konsolowe”. 5 książek do wygrania!

Konkurs “Wojny konsolowe”. 5 książek do wygrania!
Konkurs Polecamy

Książka, której fani gier nie mogą przegapić.

[AKTUALIZACJA: 2 października 2017 r., godz. 21.30]

Nasz konkurs właśnie dobiegł końca. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w zabawie! Zgłoszeń było naprawdę mnóstwo. Poniżej przedstawiamy kilka pierwszych znaków związanych z adresami e-mail zwycięzców (pełne adresy tylko do wiadomości redakcji ze względu na prawo o ochronie danych osobowych). Zwycięzcy już zostali poinformowani przez nas mailowo o wygranej. Gratulujemy i zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach, które już niebawem!

Konkurs “Wojny konsolowe” – lista zwycięzców:

– alithG*^&*IIG
– dawidG*^&*IIG
– sandrG*^&*IIG
– gorfaG*^&*IIG
– allkoG*^&*IIG

[ORYGINALNA WIADOMOŚĆ]

PlanetaGracza.pl wraz z wydawnictwem SQN mają przyjemność ogłosić najnowszy konkurs na łamach serwisu. Z okazji premiery książki “Wojny konsolowe” (13 września), mamy dla Was 5 egzemplarzy do wygrania. Książka autorstwa Blake J. Harrisa opowiada historię branżowego konfliktu pomiędzy Nintendo oraz Segą. Sprawdźcie poniżej co trzeba zrobić, aby wygrać tę niesamowitą książkę – pozycję obowiązkową dla każdego gracza!

Nagrody:

Książka “Wojny konsolowe” w twardej oprawie. Do wygrania 5 sztuk!

Zasady konkursu:

Aby wygrać jedną książkę, należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

W którym roku po raz pierwszy na rynku pojawiła się konsola Sega Mega Drive (japońska premiera)?

Odpowiedź wysyłajcie na adres kontakt@planetagracza.pl w tytule wiadomości wpisując KONKURS WOJNY KONSOLOWE. My wybieramy 20, 30, 40, 50, 60 osobę ze wszystkich, które przyślą do nas poprawną odpowiedź na pytanie konkursowe. Proste? Zapraszamy do zabawy! Zwycięzców poprzez e-mail poinformujemy o wygranej!

Szczegóły konkursu:

Konkurs trwa od dziś do 19 września 2017 roku do godziny 12.00. Do tego czasu czekamy na Wasze odpowiedzi wysyłane mailowo. Ogłoszenie wyników nastąpi 20 września 2017 roku. Trzymamy za Was kciuki!

O książce “Wojny konsolowe”:

W 1990 roku rynek gier wideo należał do Nintendo, a Sega była słabnącą firmą z wielkimi aspiracjami. Wtedy na scenę wkroczył Tom Kalinske – człowiek, który o grach nie wiedział nic, ale miał rzadki talent do wygrywania batalii skazanych na porażkę. Bezlitosne starcie przerodziło się w globalną wojnę korporacyjną prowadzoną na wielu frontach: od domowych salonów i szkolnych placów, przez sale zarządów, po Kongres Stanów Zjednoczonych. Brat wystąpił przeciwko bratu, dziecko buntowało się przeciw rodzicowi, Mario starł się z Sonikiem, Ameryka ponownie walczyła z Japonią. Książka „Wojny konsolowe” opiera się na ponad dwustu wywiadach z byłymi pracownikami Nintendo oraz Segi – czytamy na stronie internetowej wydawnictwa SQN.

PlanetaGracza.pl jest patronem medialnym książki “Wojny konsolowe”.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie