Evolve zaliczy obsuwę o kilka miesiący. Jest nowa data premiery

Wczoraj podkręcaliśmy atmosferę dwoma filmikami z testów alpha gry. Dzisiaj studzi ją producent tytułu, czyli Turtle Rock.

Deweloper przyznał, że nie wyrobi się z ukończeniem Evolve na zapowiadaną wcześniej datę premiery, która była zaplanowana na 21 października tego roku.


Studio Turtle Rock tłumaczy na swojej stronie internetowej, że poprosiło wydawcę o dodatkowy czas na ukończenie Evolve. – Czym bliżej października, tym bardziej widzieliśmy, że gra nie jest tym, co sobie wymarzyliśmy. W spotkaniu z zarządem określiłem, że jesteśmy już “boleśnie blisko” ideału, ale to jeszcze nie to.

Na szczęście 2K Games czuje to samo i firma zgodziła się opóźnić premierę, a my możemy spełnić własne marzenia. To wiele znaczy zarówno dla nas, jaki dla przyszłości Evolve. Chcemy być dumni z każdego aspektu tej gry – czytamy dalej w komunikacie Turtle Rock .

Podano jednocześnie nową datę premiery Evolve. Gra pojawi się na rynku 10 lutego 2015 roku. – Bądźcie cierpliwi i dziękujemy jeszcze raz wszystkim, którzy brali udział w testach alpha. Bardzo dużo się podczas nich nauczyliśmy!

Wszystkim graczom, którzy nie mogą się doczekać polowania na Krakena polecamy wcześniejsze newsy związane z grą. Przypominamy, że Evolve jest szykowane na PC, PS4 oraz Xbksa One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 Shares
Share1
+1
Tweet